Sunexpress Uçak Biletleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sunexpress uçak bileti mobil uygulaması üzerinden tüm Sunexpress uçuşlarını sorgulatabilir, karşınıza gelen uçuşlar üzerinden enuygun Sunexpress uçak biletini +9 taksite kadar vade yaparak satın alabilirsiniz.
Uçak bileti seyahat uygulmasını yükleyerek faydalanacağınız avantajlar aşağıdaki gibidir:

– En ucuz Sunexpress uçak biletini 2 adımda alabilirsiniz.
– 3D Güvenlikli olarak uçak biletini alabilirsiniz.
– Kredi kartı bilgileriniz kanunen saklanmaz. Dolayısyla kredi kartınızın kopyalanması ya da bilginiz dışında kullanılması gibi nahoş durumları sistemimiz üzerinden yaşamazsınız.
– Sunexpress uçuşlarını ister fiyata göre isterseniz de saate göre filitreleyebilir kendinize en uygun uçak biletini alabilirsiniz.
– Sunexpress uçak bileti uygulaması üzerinden maximum karta vade farksız 6 taksit yaparak uçak biletinizi alabilirsiniz.
– Sunexpress seyahat uygulması üzerinden axess, world, bonus ve cardfinans karta +9 taksite kadar vade yaparak biletinizi düzenleyebilirsiniz.
– Sunexpress uygulaması üzerinden bir defa bilet aldığınızda iletişim bilgilerinizi kopyalayarak her defasında tekrar tekrar iletişim bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz ve zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.
– Geriye dönük aldığınız tüm biletlerin raporunu görebilirsiniz.
– Sistem üzerinden aldığınız uçak biletlerini belirttiğiniz mail adresine mail olarak ve ceb telefonunuza sms olarak seyahat belgeniz gönderilir.
Sunexpress uçak bileti uygulmasının arkasında olan seyahat acentamız 7 gün saat 23:00 e kadar size bilet iade, iptal ve değişiklik konularında destek verir.

Information

Last Updated: Number of Downloads 100 - 500
Current Version 1.0.0 Content Rating USK: All ages
File Size OS Version 4.0 and up
Interactive Elements Digital Purchases In-App Products
Download: Google Apps