Führerschein Persisch

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
وقت شناسی‌ و حضور به موقع در قرار های ملاقات یا محل کار در کشور آلمان یک نکته مهم به حساب میاید به همین دلیل داشتن گواهینامه آلمانی به شما این امکان را خواهد داد تا همیشه به موقع در مکان مورد نظر حاضر شوید و از نظر شغلی‌ برای شما فرصت های بیشماری را در کاریابی فراهم خواهد نمود. آموزش و انجام آزمون گواهینامه آلمانی به بسیاری از زبان ها در کشور آلمان مقدور بوده ولی‌ متاسفانه این آزمون به زبان فارسی امکان پذیر نیست به همین منظور تصمیم خود را بر این بنا نهادیم تا جهت سهولت آموزش شما برای دریافت گواهینامه آلمانی اپلیکشنی را طراحی کرده و در اختیار شما قرار دهیم.
با کمک این اپلیکشن شما دسترسی کامل به تمامی سوالات , ویدیوها و اطلاعات مفید درباره گواهینامه رانندگی آلمانی همراه با ترجمه فارسی را خواهید داشت.
طراحی این اپلیکشن به گونه ای صورت گرفته است تا شما بتوانید به بهترین نحو آموزش دیده , دانش خود را ارزیابی و تست مشابه سازی شده را پشت سر گذاشته و با آمادگی کامل برای دریافت گواهینامه اقدام نمایید .
لازم به ذکر است تمامی پرسش ها و پاسخ ها در امتحان گواهینامه آلمانی به زبان آلمانی خواهد بود به همین منظور طراحی به گونه ای است که شما در ابتدا سوالات را به آلمانی مطالعه کرده و با فشار دادن کلید ترجمه خواهید توانست ترجمه سوالات و پاسخ ها را به زبان فارسی مشاهده نمایید اما در نهایت شما مجبور خواهید بود برای دسترسی به پاسخ صحیح سوالات فقط به زبان آلمانی پاسخ دهید این کار فقط به خاطر آموزش صحیح و آمادگی سازی شما صورت گرفته است.
با آرزوی موفقیت برای تک تک کاربران گرامی‌
گروه آنلاین آلمین

Information

Last Updated: Number of Downloads
Current Version 1.0 Content Rating USK: All ages
File Size OS Version 2.3.3 and up
Interactive Elements In-App Products
Download: Google Apps