Dieta Diet by Ann – Odchudzanie z Anna Lewandowska

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. Inspirowanie ludzi do lepszego życia to moja pasja! Pozwól, że pomogę Ci w diecie.
Anna Lewandowska

Każdy z nas jest inny. Mamy odmienne upodobania żywieniowe, przyzwy­czajenia i każdy z nas toleruje inne grupy produ­któw. Dlatego mam dla Ciebie propozycje nie jednej, a trzech diet.

Wszystkie wpisują się w moją filozofię żywienia, a Ty możesz wybrać, które rozwią­zanie najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Nawet jeżeli jesteś początkująca / początkujący, bez problemu poradzisz sobie z wprowa­dzeniem moich zaleceń dietety­cznych w życie.

Krok po kroku wyrobisz w sobie odpowie­dnie nawyki żywieniowe. Przeko­nasz się także, jaka Moc płynie z dobrego jedzenia. W efekcie zauważysz wyraźną poprawę stanu zdrowia — zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Pracując ze mną, to Ty decydujesz o tempie i kierunku zmian. Sama / sam lub z moją pomocą wybierasz poziom dostosowany do Twoich oczekiwań i możliwości. W każdej chwili, gdy poczujesz, że to dla Ciebie za mało lub za dużo — możesz go zmienić. Jeżeli masz problem z okre­śleniem poziomu, po zakupie diety zadam Ci kilka pytań w teście. Pozwoli to na dopasowanie diety idealnie do Ciebie.

Dieta umożliwia realizację wybranego celu:
-> odchudzanie
-> stabilizacja
-> przybranie masy ciała

NOWOŚĆ! Tryb diety SPORT – Dieta + Treningi.
Tryb DietByAnn SPORT przeznaczona jest dla osób regularnie ćwiczących, nastawionych na realizację konkretnego celu.

Diet by Ann = moje 3 diety

-> Poziom 1 – Dobry Start
Na tym poziomie zmiany wprowadzamy łagodnie. Ograniczamy produkty z mleka krowiego, ale korzystamy z mlecznych produktów fermentowanych, bo są naturalnymi probiotykami. Eliminujemy pszenicę oraz żywność wysoko przetworzoną, kolorowe, gazowane napoje, fast foody. Zapewnię Ci pod dostatkiem sezonowych warzyw i owoców, będziesz także korzystać z bogactwa smaku jakie dają naturalne przyprawy i zioła.

-> Poziom 2: Droga do Mistrzostwa
Całkowicie eliminujemy gluten z codziennego jadłospisu, poznasz smak produktów naturalnie bezglutenowych. Eliminujemy spożycie nabiału z mleka krowiego, od czasu do czasu pojawi się nabiał kozi, mam nadzieję, że polubisz mleka roślinne. Zaproponuję Ci także źródła probiotyków w postaci kiszonek, fermentowanych i skiełkowanych ziaren.

-> Poziom 3: Wyzwanie Wojowniczki
Ta dieta w pełni odwzorowuje moją filozofię żywienia. Podejmując wyzwanie wojowniczki nie będziesz jadł / jadła glutenu, nabiału ani strączków. Mimo eliminacji wielu produktów dostarczysz organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze w najlepszych połączeniach. Na tym poziomie trzymamy się diety rozdzielnej, dzięki której poczujesz się lżej.

———————-

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Diet by Ann:

– Prosta i przyjazna obsługa
– Wsparcie dietetyków online
– Łatwa wymiana jadłospisów i produktów
– Pomiary i śledzenie postępów
– Interaktywna lista zakupów
– Motywacyjne filmy i wiadomości

————————

Nie bój się nowych wyzwań. Dzień, który właśnie mija, nie wróci.
Dlatego już dziś zacznij zmianę! Tylko Ty decydujesz.
Anna Lewandowska

————————–

Opłata za korzystanie z diety pobierana jest w zależności od tego, jaki abonament wybierzesz po zainstalowaniu aplikacji (dostęp na 30, 60 lub 100 dni). Opłata jest jednorazowa (to NIE jest autoodnawialna subskrypcja). Jeżeli już masz kupiony abonament na stronie dieta.hpba.pl, korzystanie z aplikacji nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Information

Last Updated: June 28, 2017 Number of Downloads 10 - 50
Current Version 0.1 Content Rating USK: All ages
File Size OS Version 4.1 and up
Interactive Elements Digital Purchases In-App Products
Download: Google Apps